„Tydzień dla Bezpieczeństwa” – spotkanie z pracownikiem Sanepid-u
W ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa” odbyło się spotkanie edukacyjne z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włoszczowie.
Pani Olga Matyśkiewicz skupiła się na promowaniu zdrowia, profilaktyce chorób zakaźnych, w tym chorób przenoszonych przez kleszcze oraz zasadach higieny i bezpiecznego wypoczynku w okresie letnim.



