02 sty

„Tak, pomagam!”

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie już w okresie przedświątecznym wzięli udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności pod hasłem „Tak, pomagam!”. Wolontariusze pod opieką nauczycieli kwestowali w piątkowe popołudnie oraz w sobotę w dniach 9-10 grudnia 2016r. Wspólnie z organizatorami, czyli przedstawicielami Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Kielce, udało nam się zebrać 488 kilogramów żywności. Zgromadzone produkty trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin. Uczestnicy akcji  tuż przed świętami Bożego Narodzenia otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Oto nasi wolontariusze: Wiktoria Kusa, Aleksandra Ślęzak, Anna Skupin, Klaudia Kwiatkowska, Bartosz Cuper, Filip Sztuka, Ilona Ciesielska, Magdalena Ślęzak, Zuzanna Gieroń, Jakub Czaja, Izabela Michalska, Natalia Nowak, Julia Kozieł, Natalia Gąsior, Milena Pyka, Lena Rak.
[huge_it_gallery id=”168″] ©ZPO1 we Włoszczowie