05 sty

„Maryja z Józefem przy żłóbku, aniołki, pastuszkowie, Trzej Królowie oraz barwny chórek…”

21 grudnia, tuż przed świętami, dzieci z kl. 1a i 3e zaprosiły najmłodszych uczniów naszej szkoły oraz dzieci z przedszkoli – przy ZPO nr 1 i przedszkola nr 3 na Jasełka. Maryja z Józefem przy żłóbku, aniołki, pastuszkowie, Trzej Królowie oraz barwny chórek wprowadzili nas w świąteczny nastrój. Docenić należy oprawę muzyczną przygotowaną przez uczniów grających na instrumentach oraz przepiękną dekorację. Na tak wysoki poziom przedstawienia pracowali nie tylko uczniowie. Słowa uznania za zaangażowanie należą się rodzicom i nauczycielom odpowiedzialnym za przedsięwzięcie: s. Agacie Krysińskiej, p. Ilonie Skibie, p. Małgorzacie Kuśmierczyk oraz p. Magdalenie Mularczyk. Jasełka zakończyły życzenia bożonarodzeniowe od dyrekcji dla wszystkich dzieci, rodziców i nauczycieli, a najmłodsi goście z przedszkoli otrzymali prezenty – bałwanki wykonane przez naszych uczniów.
[huge_it_gallery id=”169″] ©ZPO1 we Włoszczowie