20 maj

„Biologia po angielsku”

W maju b.r. w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Biologia po angielsku”, w którym brali udział uczniowie klas 3 PG i 8 SP.

– I miejsce zajęły:  Ilona Ciesielska i Zuzanna Oleksy (klasa 3b PG)

– II miejsce – Magdalena Zbierańska (klasa 3b PG) i Kacper Ślusarczyk (klasa 8d) S

– III miejsce – Joanna Świeboda (klasa 3b PG).

Poza tym uczniowie również przygotowywali plakaty przedstawiające anatomię człowieka:

– I miejsce zdobył Michał Kościński (klasa 3b PG) z plakatem przedstawiającym budowę serca

– II miejsce Dominika Krawczyk i Marta Żołnierczyk (klasa 3b PG) –  budowa serca i naczyń wieńcowych) oraz Żaneta Suliga (klasa 8a) – budowa skóry

– III miejsce Joanna Świeboda i Amelia Bartos (klasa 3b PG – budowa oka oraz Zuzanna Zasada (klasa 3b PG) i Wojciech Tanasiewicz (klasa 3a PG) – budowa układu kostnego.

Koordynatorami konkursu były panie: M. Jedliczka i  E. Limbach.