20 maj

Włoszczowska Liga Pływacka

Zakończyła się kolejna edycja Włoszczowskiej Ligi Pływackiej organizowanej przez OSiR we Włoszczowie w basenie NEMO.
W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła nasza szkoła, reprezentowana przez:

Kat. dziewcząt: Pyka Maria, Rayska Wiktoria, Nowak Julia, Kocyłak Nikola, Barcicka Wiktoria, Miśtal Aleksandra, Michałek Oliwia.

Kat. chłopców: Kotulski Filip, Oleksy Kamil, Wójcik Hubert, Wójcik Dawid, Waligórski Dawid, Galant Szymon, Sztuka Kajetan, Cholerzyński Michał.
W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt na podium stanęły:
1. Rayska Wiktoria (I miejsce)
2. Barcicka Wiktoria (II miejsce)
3. Pyka Maria i Nowak Julia (III ex aequo)
W klasyfikacji indywidualnej w kategorii chłopców na podium stanęli:
1. Kotulski Filip (I miejsce)
2. Cholerzyński Michał (II miejsce)
3 Wójcik Hubert (III miejsce)
KATEGORIA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH:

Kat. dziewcząt: Sobótka Maja, Gawron Anna, Cholerzyńska Natalia, Rak Lena.
Kat. chłopców: Rak Alan, Janus Jakub, Adamczyk Jakub, Hudobski Michał.
W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt na podium stanęły:

1. Natalia Cholerzyńska (I miejsce)
2. Anna Gawron (II miejsce)
3. Lena Rak (III miejsce)

W kategorii chłopców mimo absencji na ostatniej edycji, Alan Rak wypracował sobie taką przewagę, która pozwoliła mu zdobyć I miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

W klasyfikacji szkół nasza szkoła uplasowała się na pierwszym miejscu przed Zespołem Placówek Oświatowych nr 2.

Wygrani zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, dyplomami oraz dostali darmowe wejścia na basen NEMO we Włoszczowie.