17 lis

Mistrzowie „Bezpieczeństwa na 5”!

Dniu 16 listopada 2017r. na terenie Targów Kielce odbył się finał wojewódzki Olimpiady „Bezpieczeństwo na 5”. Celem olimpiady było promowanie wśród najmłodszych bezpiecznego zachowania w życiu codziennym. O miano drużyny najlepiej znającej zasady bezpieczeństwa walczyły trzyosobowe drużyny wyłonione wcześniej w drodze eliminacji powiatowych.

Po raz szósty powiat włoszczowski reprezentowała SP nr 1 we Włoszczowie. Nasz zespół, w składzie  Lidia Zając, Klaudia Niedbał i Kamil Oleksy, pewnie wygrał finał wojewódzki zapewniając sobie tytuł Mistrzów Województwa w „Bezpieczeństwie na 5”.

„Jedynkę” mocno dopingowani uczniowie klasy Va pod opieką p. Agnieszki Brzdąk, którzy  wywalczyli III miejsce wśród drużyn kibiców.

Gratulujemy uczniom i ich opiekunowi p. Marcinowi Sztuce!