19 kwi

Talent show w klasie 1b!

W dniu 19 kwietnia uczniowie klasy 1b odpalili petardę! Wspólnie z wychowawcą p. Jolantą Reperowicz i p. Gabrielą Mróz zorganizowali klasowy „Talent show”.
Każdy miał okazję pokazać, w czym czuje się mocny. Były to popisy taneczne, wokalne, kulinarne, plastyczne, prezentacje kolekcjonerskie. Miały na celu rozwijanie kreatywności uczestników oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.
W tym szczególnym dniu piękny układ do baletu „Jezioro łabędzie” zaprezentowała Ida. Kulinarny talent odkrył u siebie Mikołaj, który przygotował smakowitego, okrągłego tosta. Rozległą wiedzą na temat różnych maści koni popisała się Antosia. Matwiej i Dawid to kolekcjonerzy wyścigowych i starych autek. Staś wykonał przeróżne kształty z kolorowych kartek. Najliczniejsza grupa uczniów rozwija zdolności plastyczne. Madzia pokazała nam jak korzystać z różnej twardości ołówków w szkicowaniu. W tym czasie nasi sportowcy Asia, Wojtek i Tomek reprezentowali szkołę w zawodach gminnych.

W każdym drzemie jakiś talent-trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.