10 maj

Uczniowie z pasją

W niedzielne, kwietniowe popołudnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Włoszczowskiego w Szachach. W turnieju uczestniczyło 27 zawodników, a wśród nich uczniowie naszej szkoły: podstawówki i gimnazjum. Zawody trwały ponad 7 godzin. Najlepsi uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

W kategorii Juniorów do lat 12 Igor Podstawka (klasa 3c) zajął II miejsce, a Dawid Wójcik (klasa 2a) – III miejsce.

W kategorii Juniorów do lat 18: II miejsce zajął Mateusz Trzebiński (klasa 1a PG), III miejsce  – Mateusz Drążyk (klasy 2a PG). Najmłodszy w tej kategorii – Jan Rogula  ( (klasa VI c) zajął IV miejsce.

Wszystkim uczestnikom turnieju szachowego gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Oni wiedzą, w jaki sposób spędzać wolny czas, a szachy z całą pewnością są najlepszym treningiem dla umysłu!