06 gru

Wizyta Mikołaja w Łachowie

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole i  przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie wykonując prace plastyczne, ucząc się piosenek i wierszy, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzisiaj także przybył do nas Święty Mikołaj, oprócz worka pełnego prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, uczestniczył we wspólnym tańcu i zabawie. Na zakończenie każdemu osobiście wręczył upominek. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i wyrecytowanymiwierszami. Oczekiwana cały rok wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

​Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu spotkania z wyjątkowym gościem.