16 lis

Wspólnie spełnijmy dziecięce marzenia!

Trwa XIII edycja powiatowej akcji charytatywnej „Spełniamy marzenia”, organizowanej nieprzerwanie od 2005 r. przez naszą szkołę. Jej celem jest przygotowanie paczek zgodnych z marzeniami i potrzebami podopiecznych. W bieżącym roku otrzymają je dzieci, które na co dzień obcują z chorobą – własną lub kogoś bliskiego oraz te, które w inny sposób zostały doświadczone przez los. Organizatorzy nie zapomną także  o  wychowankach placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu powiatu włoszczowskiego. Upominki trafią do podopiecznych akcji w okresie mikołajkowo – świątecznym.

Warto nadmienić, iż w czasie dwunastu lat udało się spełnić ponad 1300 dziecięcych marzeń. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu placówek oświatowych, osób prywatnych, zakładów pracy oraz lokalnych władz.

Koordynatorzy z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie zwracają się do Państwa z prośbą o pomoc w spełnieniu kolejnych dziecięcych marzeń i tym samym włączenie się do akcji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem placówki – tel. 41 39 43 048 lub bezpośrednio z koordynatorkami akcji: Katarzyną Kuzincow, Ewą Hyską, Eweliną Martoś – Wyrwał (nauczyciele ZPO1) lub Małgorzatą Szwarc (przewodnicząca Rady Rodziców ZPO1).