13 paź

Szanowni Państwo,
Drodzy Nauczyciele i Pracownicy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdecznie dziękuję za pracę, zaangażowanie i wysiłek, jakie każdego dnia wkładacie Państwo w uczenie, wychowanie i kształtowanie dzieci i młodzieży.
Proszę przyjąć wyrazy uznania za wytrwałe podążanie drogą powołania, pełną trudu i wyzwań, często wyboistą, nierzadko krętą, szczególnie w obecnych warunkach.

W tym szczególnym dniu, życzę wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty wszystkiego co najlepsze, pełni rozwoju zawodowego, idącego w parze z radością nauczania i satysfakcją z wyników i osiągnięć własnych oraz uczniów. Życzę zdrowia, pogody ducha, życzliwości płynącej z otoczenia, pasji oraz entuzjazmu. Życzę również wiary w znaczenie i sens Państwa trudnej i wymagającej, ale jakże zacnej, misji, nie tylko przekazywania wiedzy, ale też kształtowania charakterów.

Z wyrazami szacunku.
Iwona Gieroń