
Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,
Drodzy Rodzice,
Drodzy Uczniowie!
Z okazji zakończenia roku szkolnego pragnę serdecznie podziękować całej społeczności szkolnej za miesiące rzetelnej pracy, wytrwałości i wspólnych starań.
Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam zdobytej wiedzy, rozwiniętych pasji oraz wszystkich mniejszych i większych sukcesów. Słowa głębokiego uznania kieruję również do Nauczycieli za ich codzienne zaangażowanie, a Rodzicom dziękuję za nieocenione wsparcie i owocną współpracę.
Wszystkim Wam życzę bezpiecznych, pełnych słońca i spokojnych wakacji. Niech ten letni czas przyniesie zasłużony odpoczynek oraz mnóstwo sił do realizacji nowych planów w nadchodzącym roku szkolnym.
Z wyrazami szacunku,
Iwona Gieroń – dyrektor ZPO1 we Włoszczowie
