
Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będzie można odbierać w sekretariacie szkoły w dniu 6 lipca 2026 r. (poniedziałek) w godz. 8.00-14.00.
Szczegółowe zasady odbioru zaświadczeń:
– Osoby uprawnione: Dokument może odebrać osobiście sam uczeń, jego rodzice lub prawni opiekunowie.
– Odbiór przez inną osobę: Jeśli uczeń lub rodzice nie mogą pojawić się osobiście, zaświadczenie może odebrać osoba trzecia – wymaga to jednak okazania pisemnego upoważnienia podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego.
