02 gru

„Twoje życie – Twój wybór ”

W dniach 1 i 2 grudnia 2016 roku uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1  we Włoszcplakat-a3-twoje-zycie-twoj-wybor-fundacja-zsp-nr-1-szkola-1-wloszczowazowie wystąpili w Domu Kultury. Tym razem przygotowano spektakl profilaktyczny pt. Twoje życie – Twój wybór. Widzami byli gimnazjaliści z terenu gminy Włoszczowa. W tym roku przedstawienie realizowane przez Fundację ZPO nr 1 we Włoszczowie było współfinansowane przez Gminę Włoszczowa w ramach zadania publicznego pod nazwą Twoje życie – Twój wybór. Za pozyskane pieniądze zakupiono między innymi alkogogle i narkogogle, które będzie można wykorzystywać na lekcjach o tematyce profilaktycznej. W czasie przedstawienia uczniowie poznali historię dwóch rodzin, których dotknął problem alkoholizmu i narkomanii. O losie jednej z nich mogli zadecydować  sami widzowie.

Miejmy nadzieję, że historie głównych bohaterów skłonią młodzież do refleksji nad własnym życiem i do podejmowania właściwych wyborów.

Scenariusz powstał przy udziale nauczycielek Olgi Ślęzak i Anny Drążyk.
Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był nauczyciel muzyki Paweł Grzybczyk.
O scenografię zadbały panie: Emilia Maciejczyk, Jadwiga Cegieła oraz Ilona Skiba.
[huge_it_gallery id=”159″] ©ZPO 1 we Włoszczowie