02 cze

„Mamy mocne strony- razem możemy więcej!”

Klasa III a z wychowawcą p. Anną Błaszczyk przystąpiła do Kampanii społecznej organizowanej przez Wydawnictwo OPERON. Kampania prowadzona była pod hasłem „Mamy mocne strony- razem możemy więcej!”, która pomaga uczniom uświadomić sobie swoje mocne strony oraz pomóc w lepszym radzeniu z nowymi wyzwaniami.
Przy wyszukiwaniu swoich mocnych stron, uczniowie obejrzeli i omówili film Bratka, wypełniali kwestionariusz – Czy ja też mam mocne strony?, odkrywali swoje mocne strony podczas zabawy – Kto jest ważniejszy. W podsumowaniu stworzyli własny projekt przedstawiający błękitne niebo ze ,,świecącymi portretami”, wychodzącymi promykami słońca i różnokolorowymi chmurkami z umieszczonymi mocnymi stronami zespołu.
Klasa 3a wzięła również udział w konkursie pod tym samym hasłem i praca wykonana przez uczniów zdobyła nagrodę główną – kącik Bratka ( stolik, lampa stołowa, dywan, puf sako, pacynka Bratka.
Gratulujemy!