9. miejsce w kraju w BRD!

W dniach 15-17 czerwca b.r. w Jedliczu odbył się 47. Finał Krajowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W zawodach startowali uczniowie szkół podstawowych w wieku od 10 do 12 lat, które wygrali finały wojewódzkie. Świętokrzyskie reprezentowała drużyna naszej szkoły w składzie: Zofia Brzdąk, Natalia Jarmuda, Stanisław Chruściel i Antoni Suliga, która po zaciętej walce zajęła 9 miejsce.
Gratulujemy uczniom i p. Marcinowie Sztuce, pod kierunkiem którego przygotowywali się do Turnieju.

