24 mar

Drodzy Wychowankowie świetlicy szkolnej!

Świetlica szkoły zaprasza do wspólnej zabawy. Kiedy już zakończycie lekcje  i odłożycie książki na bok, pomyślcie o chwili relaksu. Proponujemy wykonanie kuferka naszych tygodniowych przemyśleń – KUFERKA MYŚLI. Na pewno każdy z Was ma w domu jakieś pudełko (po butach, klockach, zabawkach) lub kopertę. Jeśli nie macie, proponujemy wykonanie koperty, tak jak robiliście w świetlicy. Zachęcamy do pięknego ozdobienia Waszych kuferków. Pod koniec każdego tygodnia napiszcie na karteczkach w jednym zdaniu, co Wam sprawiło największą przyjemność w tym tygodniu. Gromadźcie karteczki z każdego tygodnia w kuferkach lub kopertach. Kiedy  spotkamy się znowu w świetlicy, prosimy  o przyniesie swoich KUFERKÓW MYŚLI i wspólnie odczytamy nasze zapiski.

Serdecznie zapraszamy do zabawy. Życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia niebawem.

Pozdrawiamy,

nauczyciele świetlicy szkolnej ZPO nr 1 we Włoszczowie