20 maj

Najlepsi w województwie w BRD!

W dniach 20-21 maja b.r w Nowinach odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które dla naszych drużyn zakończyły się wielkim sukcesem.
Kajetan Sztuka, Oskar Skiba i Piotr Kaczor zostali MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA w kategorii: dzieci powyżej 12 lat.
Z kolei Lena Słupińska, Natalia Kowalska, Szymon Szczepanik, Kamil Pilarski (kategoria: dzieci w wieku 10 – 12 lat) uplasowali się na II miejscu.
Warto dodać, że nasi uczniowie z grupy starszej okazali się również najlepsi w kategorii indywidualnej: I m. zajął Kajtek, zaś II Oskar.

Gratulujemy uczniom oraz p. Marcinowi Sztuce, pod kierunkiem którego przygotowywali się do Turnieju.

Kajtkowi, Oskarowi i Piotrkowi życzymy powodzenia na etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 1-2 czerwca b.r. w Nidzicy!