28 paź

Ślubujemy!

28 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klas pierwszych, która wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. Tego dnia 75 pierwszoklasistów oficjalnie zostało przyjętych w poczet uczniów naszej szkoły i stało się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.
W uroczystości uczestniczył Burmistrz Gminy Włoszczowa Grzegorz Dziubek.
Po złożeniu uroczystego ślubowania pasowania na ucznia „Jedynki” dokonała dyrektor Iwona Gieroń. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów przez burmistrza Grzegorza Dziubka oraz wicedyrektora Jacka Stolarskiego. Uczniowie otrzymali również upominki w postaci rogów obfitości od swoich rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści – witajcie w szkole! Gratulujemy i życzymy Wam radości z nauki, wytrwałości w dążeniu do celu i pokonywaniu trudności. Niech czas spędzony w naszej szkole będzie dla Was niezapomnianą przygodą!