03 lis

„Wygraj z nudą 5” w trakcje realizacji…

Od 15 września w świetlicach naszej szkoły realizowany jest projekt „Wygraj z nudą 5”, współfinansowany przez Gminę Włoszczowa. Prowadzone są zajęcia plastyczno – techniczne „Pozytywnie – kreatywnie” oraz koło aktywnie i zdrowo „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Do tej pory uczniowie wykonali prace plastyczno – techniczne o tematyce jesiennej, poznali zasady zdrowego żywienia według najnowszej piramidy żywieniowej oraz uczestniczyli w zajęciach sportowych na świeżym powietrzu, korzystając z zakupionych z projektu piłek, skakanek i hula – hop.
Zajęcia cieszą się dużą popularnością, uczniowie chętnie biorą w nich udział, co bardzo cieszy, gdyż mogą spędzać czas w ciekawy sposób, zapominając o telefonach i komputerach.