21 sty

Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby dla każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejszy dzień, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości ze strony swoich wnucząt.
W oddziale przedszkolnym uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 20 stycznia. Przedszkolaki pod kierunkiem pań: Jolanty Ciosek i Katarzyna Lipniak zaprezentowały ciekawe przedstawienie, pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły.
Dzieci w formie wierszy złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia, a następnie wręczyły im niespodzianki.
Wszystkie babcie i dziadkowie z dumą obserwowali występy przedszkolaków nie kryjąc przy tym dumy i radości ze swoich ukochanych wnucząt.
[huge_it_gallery id=”172″] ©ZPO1 we Włoszczowie