02 sty

Spełnione marzenia!

W tygodniu poprzedzającym święta do podopiecznych akcji „Spełniamy marzenia” trafiły ostatnie paczki z mikołajkowo-świątecznymi prezentami. Wcześniej naszą szkołę odwiedziła cała rzesza Mikołajów – ludzi  o wielkich sercach, czyli naszych darczyńców. Paczki trafiły też do nas za pośrednictwem firm przewozowych, gdyż koordynatorzy pozyskali sponsorów z innych miast.

W gronie  darczyńców nie mogło oczywiście zabraknąć uczniów Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie, którzy wspierani przez swoich rodziców  i wychowawców przygotowali 15 pięknych paczek.

W akcji wzięły udział następujące klasy:

szkoła podstawowa: 1a, 1b, 1c,1d, 2a, 3a, 3b, 3c, 3d, 4b, 4c, 4d, 4e, 5a, 5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 7d oraz dzieci z filii w Łachowie

gimnazjum: 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

Ale 13. edycja akcji „Spełniamy marzenia” jeszcze trwa, bo na podopiecznych czeka jeszcze impreza – niespodzianka. Dlatego też lista sponsorów jest nadal otwarta i opublikujemy ją dopiero po zakończeniu akcji.

Wszystkim tym, którzy pomogli nam spełnić dziecięce marzenia bardzo dziękujemy  w imieniu obdarowanych. Niech w 2018 roku dobro powraca ze zdwojoną siłą!