17 sty

Zagraliśmy z Orkiestrą!

Znalezione obrazy dla zapytania wośpJak co roku uczniów i nauczycieli z naszej szkoły nie mogło zbraknąć w szeregach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „grającej” we Włoszczowie. Już od godzin porannych dwudziestu wolontariuszy pod opieką pedagogów kwestowało na ulicach miasta. Łącznie udało im się zebrać 7804 zł.  Najskuteczniejsze okazały się Gabriela Brzdąk z wynikiem 606 złotych oraz Antonina Pytlewska, która w swojej puszcze zgromadziła 578 złotych. Z kolei młode tancerki z klasy 3 d, przygotowane przez panią  Jolantę Reperowicz,  zasiliły grono artystów, którzy pojawili się na finałowej scenie.

W organizację 26.finału WOŚP we Włoszczowie zaangażowała się 10. Drużyna Harcerska działająca przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie pod opieką  pwd. Agnieszki Brzdąk. W sztabie pracowały także nauczycielki: Katarzyna Kuzincow, Edyta Oleksy i Agnieszka Szczepara-Dynus.

A wszystko to po to, by zebrać środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.