20 gru

Spełniliśmy 131 marzeń!

Zakończył się pierwszy etap 14.edycji powiatowej akcji charytatywnej „Spełniamy marzenia”, której organizatorem jest nasza szkoła. Tym razem udało się spełnić 131 marzeń. A wszystko to dzięki całej rzeszy zaangażowanych osób: uczniów, przedszkolaków, nauczycieli, przedstawicieli lokalnych władz, zakładów pracy i sponsorów prywatnych. Naszą inicjatywę wsparli darczyńcy nie tylko z Włoszczowy i okolic, ale też z wielu innych polskich miast oraz Polacy mieszkający poza granicami kraju. Piękne prezenty powstały też oczywiście w „Jedynce” oraz w filii szkoły w Łachowie. W sumie uczniowie i nauczyciele zrealizowali 15 marzeń.

Drugi etap akcji będzie miał miejsce w lutym 2019 r. Organizatorzy wzorem lat ubiegłych przygotowują imprezę-niespodziankę dla podopiecznych akcji. Po jej zakończeniu podana zostanie lista darczyńców, którym w imieniu obdarowanych dzieciaków z całego serca dziękujemy!