03 cze

Dzień Dziecka w przedszkolu i filii w Łachowie

Zdrowie jest postrzegane przez współczesnego człowieka jako jedna z najbardziej znaczących wartości w jego życiu. Umiejętności i nawyki związane ze zdrowym stylem życia kształtują się we wczesnym okresie życia. Dlatego w szkole i przedszkolu w Łachowie odbył się konkurs promujący zdrowie i zdrowy styl życia „O zdrowiu wiem wszystko”.
1 czerwca podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka ogłoszone zostały wyniki konkursu, a jego zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Przedszkolaki zaprezentowały również swoim starszym kolegom przedstawienie o tematyce zdrowotnej „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”.
Dzień Dziecka to dzień świętowania, dlatego pozostała część tego dnia w szkole i przedszkolu w Łachowie przebiegła pod hasłem wspólnych gier i zabaw, które sprawiły dzieciom wiele radości. Zabawy na świeżym powietrzu, tańce, gry sprawnościowe, rysowanie kredą, zabawy z chustą animacyjną, a także puszczanie baniek mydlanych to niektóre z atrakcji, które czekały na dzieci. Na zakończenie pełnego wrażeń dnia dzieci otrzymały słodki poczęstunek – lody. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc podczas organizacji Dnia Dziecka oraz konkursu wiedzy o zdrowiu, a wszystkim dzieciom życzymy dużo radości i uśmiechu!