06 cze

Dzień Rodziny w filii w Łachowie

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i prezentów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Przedszkolaki i uczniowie filii w Łachowie także postanowili w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też w piątek po południu dnia 2 czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Część artystyczną otworzyło przedstawienie przygotowane przez uczniów i przedszkolaków. Rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu swoich pociech. Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Zabawy taneczne przeplatane były konkursami, tańcami, wspólnymi zdjęciami robionymi w fotobudce oraz pieczeniem kiełbasek na ognisku.

Uroczystość była okazją do integracji i umocnienia rodziny. Dała również okazję do wspólnego spędzenia czasu i zbliżenia do siebie jej członków.

Jak zwykle dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie i pomoc w organizacji pikniku. Mamy nadzieję, że Dzień Rodziny dostarczył wszystkim, a szczególnie dzieciom niezapomnianych wrażeń. Być może Dzień Rodziny wejdzie na stałe do tradycji filii w Łachowie.