30 mar

Ekologiczny pokaz mody w klasie 3c

Dziś w klasie 3c odbył się niekonwencjonalny pokaz mody. Dzieci prezentowały stroje, które powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartony, worki, gazety, folia spożywcza, nakrętki, płyty CD. Modelki i modele prezentowali swoje „ekokreacje” na wybiegu, którym był korytarz w naszej szkole. Można było zobaczyć stroje wieczorowo-wizytowe, balowe, bajkowe, stroje z epoki i ekstrawaganckie. Ciekawym dodatkiem okazały się nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych.
Pokaz bardzo podobał się zaproszonym gościom czyli młodszym koleżankom i kolegom. Oklaskom nie było końca. To była świetna zabawa!
Gratulujemy kreatywności i pomysłowości uczniom oraz p. Jolancie Reperowicz, pod kierunkiem której przygotowały pokaz.