27 kwi

III miejsce w Konkursie Gastronomiczno-Florystycznym „Z miłości do mamy”

26 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego dwie drużyny z naszej szkoły wzięły udział w III edycji Konkursu Gastronomiczno – Florystycznego „Z miłości do mamy. Był to etap drugi konkursu, dostało się do niego tylko sześć drużyn z różnych gimnazjów naszego powiatu.

Uczestnicy zmagali się z testem z zakresu podstaw żywienia człowieka i technologii produkcji potraw oraz podstawowej wiedzy z florystyki. Cześć druga konkursu polegała na przygotowaniu dowolnej potrawy dla mamy (dla dwóch osób) oraz wykonaniu prezentu dla mamy w postaci bransoletki z żywych roślin ozdobnych.

Drużyna Wiktorii Mazur, Magdaleny Nowak i Agnieszki Dyksińskiej zajęła III miejsce.

Na pochwałę zasługują również uczestnicy drugiej drużyny z naszej szkoły: Bartłomiej Janik, Anna Skupin i Bartosza Picheta, gdyż dużym sukcesem było już dostanie się do drugiego etapu konkursu aż dwóch drużyn z naszej szkoły.

Gratulujemy!