18 gru

Jasełkowa łezka – humoreska…

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polska tradycję oraz jak corocznie są wystawiane w naszej szkole. Tegoroczne przedstawienie jasełkowe pt. „Jasełkowa łezka – humoreska” zostało przygotowane przez uczniów klasy 1d pod opieką wychowawcy Ilony Skiby i s. Agaty Krysińskiej oraz uczestników zajęć „Wygraj z nudą 4!” przygotowanych przez Jadwigę Cegiełę i Ilonę Skibę.

Przedstawienie jasełkowe było dla nas wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Uczniowie dołożyli wielu starań aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Za ogromny trud włożony w ich reżyserię i inscenizację składamy serdeczne podziękowania!