27 sty

Kocham Cię Babciu! Dziadziusiu Kocham Cię!

Te słowa oddające miłość, szacunek oraz przywiązanie wkomponowane w czerwone serduszka były motywem przewodnim niezwykle wzruszających uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, które zorganizowały klasy 2a i 2d w dniach 26 oraz 27 stycznia 2017 r. Licznie przybyli zaproszeni goście zajęli miejsca w pięknie udekorowanej sali, aby podziwiać występy swoich wnucząt, a nawet prawnucząt. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali obszerny program składający się z różnych form artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Duży aplauz wywołały: przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” w wersji unowocześnionej w klasie 2d oraz „Muzyczny film o Babci i Dziadku” w klasie 2a. Na koniec części artystycznej dzieci obdarowały swoich najbliższych upominkami oraz zaprosiły do wspólnej zabawy, która przyniosła wszystkim wiele radości. Zadbano również o słodki poczęstunek w postaci różnorodnych ciast i herbatki.

Wychowawczynie klas podziękowały za obecność miłym gościom i złożyły w imieniu swoim oraz dyrekcji szkoły serdeczne życzenia okolicznościowe.

Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.
[huge_it_gallery id=”175″] ©ZPO1 we Włoszczowie