16 mar

Komunikat dla Rodziców, którzy złożyli wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola

Szanowni Państwo!

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVD-19 (Dz. U. poz. 410) uprzejmie informuję, że listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych zostaną umieszczone w dniu 19 marca 2020r. na stronie internetowej szkoły.

Następnym krokiem, który musicie Państwo wykonać jest potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola. Z uwagi na czasowe zamknięcie przedszkola – w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich – proszę o przesyłanie tego potwierdzenia na adres mailowy  zpo1wloszczowa@interia.pl  lub – w szczególnych przypadkach – telefonicznie pod numer (41)3943048 w godzinach 9.00 -11.00 od dnia 20 marca do dnia 25 marca 2020r.

Dyrektor ZPO nr 1 we Włoszczowie – Iwona Gieroń