09 lut

Master Chef Jedynki – edycja V

1. Organizatorem konkursu są nauczyciele świetlicy Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie
  2. Cele konkursu:
  • Doskonalenie umiejętności kulinarnych uczniów,
  • Rozbudzenie inicjatywy i pomysłowości uczniów,
  • Poznawanie tradycji włoskiej kuchni.
  1. Konkurs adresowany jest do uczniów naszej szkoły i będzie oceniany w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 oraz klasy 5-8.
  2. Tematem przewodnim konkursu jest ulubione danie większości z Was – pizza! Z okazji Dnia Pizzy zachęcamy do wykonania swojej ulubionej i następnie posłania, wzorem lat ubiegłych, zdjęcia dania z krótkim opisem jak została wykonana. Zdjęcia prosimy posyłać do 20 lutego 2022 r. na podane adresy mailowe:
    Klasy 1-4 matros_ewelina.zpo1-tlw@wp.pl p. Ewelina Martoś – Wyrwał
    Klasy 5-8 pyka_justyna.zpo1-tlw@wp.pl p. Justyna Pyka
  3. Do zdjęcia musi zostać dołączone oświadczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie udzielonych informacji na stronie szkoły przez świetlicę szkolną ZPO nr 1”. Oświadczenie musi zostać podpisane przez ucznia, jego prawnego opiekuna (rodzica), a także opatrzone datą.
  4. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone i zamieszczone na stronie szkoły.