06 gru

Mikołajki w filii w Łachowie

Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Dziś przybył do dzieci z przedszkola i szkoły w Łachowie. Oczekując na przybycie Mikołaja, dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym „Mikołaj w oczach dziecka”, a dziś wszyscy wspólnie oglądali prace na wystawie. Od rana odświętnie ubrane, radosne czekały z niecierpliwością na dźwięk dzwonków. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę. Dzieci zaśpiewały gościowi przygotowane piosenki, rozmawiały z Mikołajem, podarowały mu przygotowane laurki i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Po występach Mikołaj podziękował za ciepłe przyjęcie i obdarował wszystkich upominkami. W czasie wręczania prezentów Mikołaj zachęcał dzieci do czynienia dobra i zapewnił, że odwiedzi naszą szkołę w przyszłym roku. Wspólne zdjęcie z Mikołajem będzie pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy Radzie Rodziców, która pomogła przybyć Mikołajowi, mimo bezśnieżnej aury.