07 gru

Mikołajki w HULA-KULA

6 grudnia 2018 r.  uczniowie klasy I „a” wybrali się do Hula-Kula w Rędzinach na spotkanie z Mikołajem . Po drodze zatrzymali się w Mstowie, gdzie zwiedzali niezwykle piękne skały, wśród których jednogłośnie wszystkich zachwyciła „Skała Miłości” . Spacerując szlakiem turystycznym wzdłuż Warty,  podziwiali uroki Jury Krakowsko-Częstochowskiej . W Centrum Rozrywki i Zabawy czekało na pierwszoklasistów  wiele atrakcji: olbrzymi, bajkowy plac zabaw, baseny kolorowych piłek, wysokie zjeżdżalnie, labirynty, tunele, multimedialne gry i mechaniczne pojazdy. Nad ich bezpieczeństwem czuwały  mikołajkowe animatorki. Podczas trzygodzinnej zabawy niespodziewanie odwiedził dzieci Św. Mikołaj, który dla każdego przywiózł prezent. Otrzymanie prezentów wiązało się z wykonaniem czasem trudnych, czasem śmiesznych zadań. Oj, śmiechu było niemało!