15 maj

NASZ PATRON – NASZYM WZOREM!

15 maja 2017r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Patrona Szkoły.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor Iwona Gieroń, która podkreśliła, iż Dzień Patrona to kolejna data, która zapisze się na kartach historii szkoły i będzie kolejnym etapem tworzenia jej tradycji.
Następnie nagrodzono uczniów, którzy zwyciężyli w szkolnych konkursach recytatorskich, plastycznych i wiedzy.
Uroczystość zakończył montaż słowno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem p. Katarzyny Kuzincow, p. Olgi Ślezak, p. Agnieszki Skrobisz, p. Jacka Kościńskiego oraz p. Pawła Grzybczyka. O dekorację sali zadbały panie: Emilia Maciejczyk oraz Paulina Kościołek.
Święto Szkoły to niepowtarzalna lekcja historii i wychowania patriotycznego dla uczniów naszej placówki.
[huge_it_gallery id=”214″] ©ZPO1 we Włoszczowie