24 paź

Pasowania nadszedł czas…

24 października 2019 roku uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego we Włoszczowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i zostali pasowani na uczniów. Uroczystość uświetnili swą obecnością zaproszeni goście na czele z burmistrzem Grzegorzem Dziubkiem. W tym jakże wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice i dziadkowie, którzy z dumą obserwowali, jak ich pociechy wstępują w szeregi szkolnej braci.

Podczas programu artystycznego przygotowanego specjalnie na tę okazję pod kierunkiem wychowawczyń: Joanny Hudobskiej, Haliny Krawczyk, Katarzyny Lipniak i Ilony Skiby  zaprezentowali swoje wiadomości jakie dotychczas zdobyli w szkole. W trakcie uroczystości otrzymali pamiątkowe dyplomy. Miłym akcentem dla pierwszoklasistów były upominki przygotowane przez ich rodziców.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów
w murach naszej szkoły.

Niech zapał do nauki trwa w Was przez cały okres edukacji!