28 sty

„Piękna nasza Polska cała” – podsumowanie projektu

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie z  klasy 2a uczestniczyli w innowacyjnym Międzynarodowym projekcie pod nazwą „Piękna nasza Polska cała”. Od września 2018 roku do stycznia 2019 roku wykonały łącznie 13 z 20 zadań, dzięki którym zdobyły ogromną wiedzę o swojej Ojczyźnie i jej historii. Udział w projekcie był niezwykłą lekcją patriotyzmu dla uczniów. Był też piękną i jakże potrzebną przygodą mówiącą dziecięcym językiem o sprawach najważniejszych.

Na szczególne podkreślenie zasługuje również wkład jaki w realizację projektu wnieśli rodzice, babcie i przyjaciele klasy. Po sprawozdaniu z realizacji projektu od  organizatorów otrzymają- Certyfikat dla szkoły i Certyfikat dla klasy.

Anna Błaszczyk wychowawca klasy 2a