24 kwi

Po raz kolejny najlepsi w powiecie w BRD!

24 kwietnia b.r w odbyły się eliminacje powiatowe XLV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które zakończyły się wielkim sukcesem drużyn z naszej szkoły. W obydwu grupach wiekowych zajęliśmy I miejsce!
Naszymi Mistrzami są:
– kategoria: dzieci w wieku 10 – 12 lat- Kacper Żelichowski, Nikola Kowalczyk, Aleksandra Dziuba, Jan Szczeciński i Julia Gawron (zawodnik rezerwowy),

– kategoria: dzieci powyżej 12 lat – Lena Słupińska, Natalia Kowalska, Kamil Pilarski i Szymon Szczepanik (zawodnik rezerwowy).

Sukcesem zakończyła się również rywalizacja indywidualna. Tutaj najlepsi okazali się: Kacper Żelichowski (kategoria: dzieci w wieku 10 – 12 lat) oraz Natalia Kowalska i Kamil Pilarski (kategoria: dzieci powyżej 12 lat)

Gratulujemy uczniom oraz p. Marcinowi Sztuce, pod kierunkiem którego przygotowywali się do Turnieju.
Życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 21-22 maja 2024r. w naszej szkole!

fot. Starostwo Powiatowe we Włoszczowie