30 lis

Po raz osiemnasty wspólnie spełniamy dziecięce marzenia!

Trwa XVIII edycja powiatowej akcji charytatywnej „Spełniamy marzenia”, organizowanej przez naszą szkołę nieprzerwanie od 2005 r. Jej celem jest przygotowanie paczek zgodnych z marzeniami i potrzebami podopiecznych. Jak co roku upominki otrzymają przede wszystkim dzieci, które na co dzień obcują z chorobą – własną lub kogoś bliskiego oraz te, które w inny sposób zostały doświadczone przez los. Prezenty trafią do podopiecznych akcji przed świętami Bożego Narodzenia
Warto nadmienić, iż w czasie poprzednich siedemnastu edycji naszego przedsięwzięcia udało się spełnić ponad 1800 dziecięcych marzeń. Nie poddaliśmy się nawet w najtrudniejszym okresie pandemii. Wszelkie działania w ramach akcji na przestrzeni kilkunastu lat były możliwe dzięki zaangażowaniu wielu darczyńców – przedszkolaków, uczniów oraz ich rodziców, nauczycieli, osób prywatnych, zakładów pracy i lokalnych władz. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w spełnieniu kolejnych dziecięcych marzeń i tym samym przyłączenie się do akcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem placówki – tel. 41 39 43 048 lub bezpośrednio z jedną koordynatorek.

Koordynatorki akcji:
Katarzyna Kuzincow, Ewa Hyska Ewelina Martoś – Wyrwał, Justyna Pyka