Przedszkolaki na wycieczce w Planecie Rozrywki

10 czerwca 2026 roku dzieci z Przedszkola Samorządowego w Łachowie uczestniczyły w wycieczce do Planety Rozrywki w Jędrzejowie.
Podczas pobytu w sali zabaw przedszkolaki korzystały z różnorodnych atrakcji: zjeżdżalni, basenu z kulkami, torów przeszkód, trampolin oraz gier interaktywnych. Uczestniczyły również w ciekawych warsztatach plastycznych, dzięki którym nie tylko rozwijały sprawności manualne, ale także kreatywność i inwencję twórczą.
Po intensywnej zabawie dzieci miały czas na odpoczynek i posiłek w strefie gastronomicznej. Podczas wyjazdu przedszkolaki miały możliwość nie tylko rozwijania sprawności fizycznej, ale także integrowania się z rówieśnikami i wesołego spędzenia czasu.






