11 cze

Przedszkolaki na wycieczce w Planecie Rozrywki

10 czerwca 2026 roku dzieci z Przedszkola Samorządowego w Łachowie uczestniczyły w wycieczce do Planety Rozrywki w Jędrzejowie.

Podczas pobytu w sali zabaw  przedszkolaki  korzystały z różnorodnych atrakcji: zjeżdżalni, basenu z kulkami, torów przeszkód, trampolin oraz gier interaktywnych. Uczestniczyły również  w ciekawych warsztatach plastycznych, dzięki którym nie tylko rozwijały sprawności manualne, ale także kreatywność i inwencję twórczą.

Po intensywnej zabawie dzieci  miały  czas na odpoczynek i posiłek w strefie gastronomicznej.  Podczas wyjazdu przedszkolaki miały możliwość nie tylko rozwijania  sprawności fizycznej, ale także integrowania się z rówieśnikami i wesołego spędzenia czasu.

Przejdź do treści