23 sty

Ruszyła Liga Mistrzów BRD

Drużyny ze szkoły podstawowej ( Lena Rak, Karolina Jarząb, Natalia Kącka, Kuba Kaczor, Patryk Kozieł) i gimnazjum (Dominika Krawczyk, Zuzia Grabiec, Zuzia Oleksy , Mateusz Trzebiński, Filip Sztuka) zajęły III miejsce na pierwszych eliminacjach X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów BRD.
Liga Mistrzów BRD to cykl zawodów, podczas których zawodnicy rywalizują w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych w konkurencjach: jazda po torze przeszkód, pomoc przedmedyczna, test z zasad ruchu drogowego.
Liga Mistrzów jest tutaj adekwatnym określeniem organizowanego z roku na rok z coraz większym rozmachem przedsięwzięcia. „Liga” – bo jest to cykl spotkań (4 eliminacje, rozgrywane w różnych województwach). „Mistrzów” – bo skupia najlepsze drużyny w kraju, aktualnych mistrzów wojewódzkich.
Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunowi – p. Marcinowi Sztuce. Trzymamy kciuki na kolejnych eliminacjach!

BRD