21 paź

Ślubujemy Tobie szkoło…

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem w życiu nie tylko każdego dziecka, ale i jego rodziców. Każdy mały człowiek z niepokojem, pewną obawą, ale i z olbrzymim zainteresowaniem i oczekiwaniami przekracza próg szkoły. Największym jednak przeżyciem jest pierwsza szkolna uroczystość – ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTY.
W piątek 21 października 2016 roku, dwudziestu sześciu pierwszoklasistów zostało oficjalnie włączonych do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego we Włoszczowie. Swe uroczyste ślubowanie składali w obecności rodziców, grona pedagogicznego i zaproszonych gości: Burmistrza Gminy Włoszczowa – p. Grzegorza Dziubka, Komendanta Powiatowego PSP we Wloszczowie – mł. bryg. Krzysztofa Cioska, przedstawiciela Komendy Policji we Włoszczowie – asp. sztab. Marka Tyjasa oraz przedstawiciela Rady Rodziców ZPO nr 1 – p. Michała Brewki.
Podczas uroczystości pierwszoklasiści przedstawili część artystyczną przygotowaną specjalnie na tę okazję pod kierunkiem wychowawczyni pani Ilony Skiby.
Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech a pierwszakom życzymy wielu sukcesów w nauce.
[huge_it_gallery id=”134″] Fot. ZPO 1 we Włoszczowie