15 mar

Sukces Filipa Machnika

W ubiegłym roku Starostwo Powiatowe we Włoszczowie zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Ilustracje do książki Lokomotywa Stefana”. Zadanie konkursowe polegało na namalowaniu 3 rysunków do treści tekstu napisanego przez panią Teresę Ostrowską pt. „Lokomotywa Stefana”.

W konkursie wzięło udział 86 uczniów szkół podstawowych, którzy przygotowali 230 prac.

14 marca br. wręczono nagrody laureatom konkursu, wśród których znalazł się Filip Machnik – uczeń klasy 5a naszej szkoły.

Laureaci otrzymali dyplomy, zestawy z akcesoriami do malowania, a także wydane w połowie grudnia książki z własnymi rysunkami, które wręczyła autorka książki Pani Teresa Ostrowska.

Serdecznie gratulujemy Filipowi i p. Emilii Maciejczyk, pod kierunkiem której wykonał pracę.