12 gru

Sukces siódmoklasistów w konkursie „Razem przeciwko AIDS i cyberprzemocy”

12 grudnia 2019r. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie  odbył się X Powiatowy Konkurs „Razem przeciwko AIDS i cyberprzemocy”.

Celem konkursu było podwyższenie poziomu wiedzy na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami i AIDS oraz świadomości, że unikanie zachowań ryzykownych jest najlepszą ochroną przed zakażeniem.

W kategorii szkół podstawowych na podium stanęli  uczniowie klasy 7a z naszej szkoły. Jędrzej Kuterasiński zajął I miejsceKamil Oleksy – III miejsce, a Przemysław Mularczyk został wyróżniony.

Organizatorem  konkursu było I  Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie.

Gratulujemy uczniom oraz p. Ewie Limbach, pod kierunkiem której przygotowywali się do konkursu.