15 cze

Sukcesy naszych uczniów w JĘZYKU NIEMIECKIM!

7 czerwca  2018 roku w Kluczewsku odbył się VI Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej pod tytułem „Sing mit Freude”.
Tak, jak i w roku ubiegłym, również i w tym uczennice naszego gimnazjum stanęły na podium. Aleksandra Janus (klasa 2b) i Magdalena Zbierańska (klasa 2a) zajęły ex aequo III miejsce.

Nasi uczniowie wygrali również Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kraje niemieckojęzyczne w moich oczach” organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie. Najpiękniejszą pracę wykonała Karolina Krawczyk (klasa 3a) zajęła I miejsce, a III miejsce zajął Mikołaj Bartocha (klasa 3c).
Uczniowie  do konkursów przygotowywali się pod kierunkiem p. Martyny Smagi oraz p. Patrycji Hylaszek.

Gratulujemy!!!