19 cze

Sukcesy uczniów w X Powiatowych Potyczkach Matematycznych

Na przełomie kwietnia i maja w Zespole Szkół nr 2 imienia Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie odbywały się X Powiatowe Potyczki Matematyczne, skierowane do młodzieży szkół podstawowych z powiatu włoszczowskiego oraz sąsiednich powiatów.
W ramach potyczek odbył się konkursy: Mistrz Rachunków, konkurs matematyczno-geograficzny „Matematyka w geografii”, konkurs fotograficzno-gastronomiczny „Matematyka od kuchni”.

Oto wyniki uczniów naszej szkoły w w/w konkursach:

Mistrzem Rachunków został Igor Podstawka, a wyróżnienia otrzymali: Kacper Tkacz, Julia Lipniak, Karolina Koćwin.

W konkursie matematyczno – geograficznym „Matematyka w geografii” zwyciężyła Julia Nowak.

W konkursie fotograficzno – gastronomicznym „Matematyka od kuchnii” III miejsce zdobyła Alicja Prokopczyk, a wyróżnienia wywalczyli: Oskar Krawczyk, Natalia Kultys, Joanna Suliga i Ola Turczyńska.

14 czerwca odbyło się wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom.

Gratulujemy uczniom oraz ich nauczycielom: p. Justynie Kaczor i p. Urszuli Kurzyńskiej!