09 lut

Święto Babci i Święto Dziadka w filii w Łachowie

Święto Babci i Święto Dziadka to ważne dni w kalendarzu szkoły i przedszkola w Łachowie. W tym roku ta niecodzienna uroczystość w naszej szkole odbyła 8 lutego .2024r, ponieważ została połączona z balem karnawałowym. W pięknej scenerii, oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnucząt i ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej był czas na wręczenie upominków, wspólne tańce, zabawę z wnuczętami oraz konkursy. Każdy mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie w foto budce. Dzieci i zaproszeni goście skorzystali także ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców, którym serdecznie dziękujemy za włączenie się w przygotowanie tej uroczystości.