22 mar

Szkolne zawody w biegach średnich

W miesiącu marcu i kwietniu w naszej placówce odbywają się szkolne zawody w biegach średnich na dystansie 1000 metrów. Zmagania sportowe odbywają się w terenie przyszkolnym oraz na hali sportowej. Rywalizacja prowadzona jest w dwóch kategoriach wiekowych, chłopcy klasy IV – VI oraz chłopcy klasy VII – VIII. Uczniowie w każdych zawodach w zależności od zajmowanych miejsc gromadzą punkty do klasyfikacji generalnej.
Kolejność po czterech zawodach biegowych przedstawia się następująco:
klasy VII- VIII
1.Mikołaj Szymański 2.Szymon Matuszewski 3.Fabian Dumin 4. Maciej Nowak 5.Oskar Komosa 6.Albert Domagała 7. Allan Krzysztofik 8.Wiktor Szal 9.Alan Pytel 10.Kamil Pilarski 11.Adrian Urusiński 12.Miłosz Biskupski
klasy IV-VI
1.Konrad Teklak 2.Alan Piwoński 3.Patryk Turczyn 4.Miłosz Szymański 5. Konrad Kita 6.Karol Słupiński 7.Dawid Pękala 8. Grzegorz Kozubski 9.Tobiasz Siedlecki 10.Remigiusz Rayski 11.Daniel Bąk 12.Oskar Olejniczak 13.Samuel Hartwig 14.Aleksander Orlikowski 15.Aleksander Dworak 16.Mateusz Świerczyński 17.Piotr Kosiński.
Organizatorem zawodów jest p. Dariusz Dąbrowski.