21 mar

Szkolny konkurs plastyczny „Wiosna, ach to ty! rozstrzygnięty

21 marca 2024 r. z okazji obchodów pierwszego dnia wiosny komisja w składzie: Lidia Macherska, Ewelina Martoś – Wyrwał, Beata Jach, Martyna Syryńska – Giro rozstrzygnęła szkolny konkurs plastyczny „Wiosna, ach to ty!” dla uczniów klas 1-3 i przyznała następujące miejsca:
KLASY 1
I miejsce – Liliana Wyrwał (klasa 1c), Tymon Chrabąszcz (klasa 1c)
II miejsce – Agata Mieszczankowska (klasa 1b), Marika Cholerzyńska (klasa 1a)
III miejsce – Tomasz Błaszczyk (klasa 1a), Ida Barabasz (klasa 1b)
wyróżnienia: Gabriela Wąchalska (klasa 1c), Jakub Kapusta (klasa 1b), Milena Gedera (klasa 1c), Marta Orlikowska (klasa 1a)
KLASY 2
I miejsce – Hanna Marianenko (klasa 2a)
II miejsce – Alicja Gawron (klasa 2a), Gracjan Jamróz (klasa 2a)
III miejsce – Natalia Jarmuda (klasa 2c)
KLASY 3
I miejsce – Aleksandra Peroń (klasa 3c), Amelia Janus (klasa 3a),
II miejsce – Kacper Szczukocki (klasa 3b), Zuzanna Nowak (klasa 3c)
III miejsce – Jan Błaszczyk (klasa 3b)
wyróżnienia: Piotr Kocełuch (klasa 3a), Julia Pośpiech (klasa 3c)

Uczniowie, jak co roku, chętnie wzięli udział w konkursie, prezentując różnorodność prac plastycznych wykonanych ciekawymi technikami. Komisja konkursowa oceniając prace, wzięła pod uwagę zgodność z tematem, estetykę wykonania, wykorzystaną technikę plastyczną oraz samodzielność przy wykonywaniu.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy. Niebawem rozdanie dyplomów i nagród.

Organizatorkami konkursu były panie: Lidia Macherska i Ewelina Martoś – Wyrwał.