03 kwi

Tak, pomagamy….

Już po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do organizowanej przez Caritas świątecznej zbiórki żywności pod hasłem „Tak, pomagam”. W akcji wzięło udział 17 uczniów i 9 nauczycieli z „Jedynki” oraz pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ostrowie. Wolontariusze rozdawali ulotki i zbierali żywność z długim terminem ważności, która przed świętami trafi do rodzin wielodzietnych i osób niezamożnych. Akcja trwała dwa dni – odbyła się w piątkowe popołudnie 24 marca oraz w sobotę 25 marca 2017 r. w sklepie „Biedronka”.
Nasi wolontariusze to: Jakub Czaja, Sandra Lipniak i Aleksandra Trojszczak (gimnazjum) oraz Zuzanna Bożek, Hubert Wójcik, Diana Żelichowska, Julia Żelichowska, Julia Maciejewska, Magdalena Ślęzak, Natalia Gąsior, Mikołaj Ślęzak, Hanna Maciejczyk, Gabriela Orlikowska, Maciej Kostecki, Kamil Pytel, Milena Pyka i Lena Rak (szkoła podstawowa).

TAK, POMAGAM